contact

Vestiging Bellingwedde

  • onderbouw: vwo, havo, zesjarige havo, mavo, vmbo
  • bovenbouw: zesjarige havo (t/m 4e leerjaar), mavo
Bezoekadres
Dorpsplein 7
9695 DA Bellingwolde

Postadres
Dorpsplein 7
9695 DA Bellingwolde

tel.(0597) 55 31 50
bellingwedde@dollardcollege.nl

Vestiging Pekela

  • onderbouw: vwo, havo, zesjarige havo, mavo, vmbo
  • bovenbouw: zesjarige havo (t/m 4e leerjaar), mavo, vmbo
Bezoekadres
H. Hindersstraat 5
9665 RA Oude Pekela

Postadres
Postbus 19
9665 ZG Oude Pekela

tel.(0597) 48 19 60
pekela@dollardcollege.nl

Vestiging Bovenburen / De Flint

  • lwoo, praktijkonderwijs
Bezoek- en postadres
Bovenburen 11 en 11a
9675 HA Winschoten


tel.(0597) 55 31 95 / (0597) 553190
bovenburen@dollardcollege.nl

Campus Winschoten

  • bovenbouw: vmbo (gl, kb, bb)
  • mbo
Bezoekadres
P.C. Hooftlaan 1
9673 GS Winschoten

Postadres
Postbus 327
9670 AH Winschoten

tel.(0597) 67 09 70
info@campusws.nl

Vestiging Stikkerlaan

  • onderbouw: zesjarige havo (t/m 4e leerjaar), mavo (t/m 4e leerjaar)
Bezoekadres
Mr. D.U. Stikkerlaan 4
9671 BZ Winschoten

Postadres
Postbus 81
9670 AB Winschoten

tel. (0597) 67 02 60
stikkerlaan@dollardcollege.nl

Vestiging Hommesplein

  • onderbouw: vwo, havo, vmbo (bb, kb)
  • bovenbouw vwo, havo
  • isk
Bezoekadres
Dr. J.H. Hommesplein 2
9671 CZ Winschoten

Postadres
Postbus 81
9670 AB Winschoten

tel.(0597) 67 02 00
hommesplein@dollardcollege.nl

Vestiging Woldendorp

  • dalton onderwijs
  • onderbouw: vwo, havo, zesjarige havo, mavo, vmbo
  • bovenbouw: zesjarige havo (t/m 4e leerjaar), mavo, vmbo
Bezoek- en postadres
Burg. Garreltsweg 35
9946 PM Woldendorp


tel.(0596) 58 33 80
woldendorp@dollardcollege.nl

College van Bestuur

    Bezoekadres
    Hereweg 101
    9721 AA Groningen

    Postadres
    Postbus 17
    9700 AA Groningen

    RSIN/ fiscaal nummer: 8110.62.041

    tel.(050) 529 29 29